De hectiek van alledag
We zijn omsingeld door een zee aan prikkels. En een overstroming ligt constant op de loer. Het leven is vaak al druk genoeg. Werk, sociaal leven, het huishouden, koken, tijd voor het gezin, klaar staan voor jan en alleman en ga zo maar door. De week is op z’n zachts gezegd, aardig gevuld.
Prikkels
Als we dan even tijd over hebben, dan ploffen we op de bank met de telefoon in de hand of om een serie te bingen. We denken dat we hierdoor opladen, maar juist die devices zijn een prikkelbom aan informatie. Je lichaam en geest krijgen geen tijd om alle indrukken te verwerken en op te laden.
Rempedaal
Hierdoor voel je je moe, down, chaotisch of zit je veel in je hoofd. Een lange tijd heb ik me ook zo gevoeld. Ik werd geleefd. Pas toen ik echt ging niksen, tijd nam om met mezelf te zijn, begon mijn leven te veranderen. Dit blijft een aandachtspunt, omdat het leven nou eenmaal hectisch kan zijn. Ik gun iedereen zo’n rempedaal in zijn of haar leven.
One day retreat: ZEN
En dat kan tijdens het middag retreat ZEN. Deze middag staat in het teken van ontladen en opladen. Ben jij klaar om op de rem te trappen? Klik hier voor meer informatie én om je plekje te verzekeren.